Fashion Models

HISTORIE AGENTURY: Fashion Models jsem založil v roce 2003 jako modelingový web, portál, kde se dívky přihlásí a pokud chtěly fotky, nafotil jsem je nebo zařídil nafocení. Ale byl pod jiným názvem, až v roce 2008 jsem ho přejmenoval na Fashion Models.

Fashion Models jsem založil v roce 2003 jako modelingový web, portál, kde se dívky přihlásí a pokud chtěly fotky, nafotil jsem je nebo zařídil nafocení. Ale byl pod jiným názvem, až v roce 2008 jsem ho přejmenoval na Fashion Models.

www.fashion-models.cz

S několika kamarády, kteří se podíleli na rozvoji portálu, jsme fotili po celé ČR, účastnili jsme se mnoho akcí a tak to šlo do roku 2012.

S Jirkou Morštadtem jsem se seznámil na mé akci roku 2007 v klubu MISCHMASCH, viz opravdu starý článek ZDE :) Pořádal jsem zde tuto akci a dorazil jako host, ale odcházel jako dlouholetý kamarád a kolega :) 

Několik let jsme spolupracovali jako obchodní partneři. Vytvořil jsem mu web a později další a další, na všechny jeho akce, osobní web ..  Spravuji mu skoro všechny jeho weby. 

Později, v roce 2012 jsem mu nabídl, zda nechce být součástí FM, protože měl podobné zájmy a cíle. A od té chvíle jsme začali dělat společně akce, castingy...

Několik let jsem nechal agenturu jen v jeho rukách a věnoval se vytváření nových systémů www.shopmc.cz a www.publicmc.cz, mimo jiné i nový portál agentury. 

Nyní se ale začínám v tomto projektu opět více angažovat, protože mě oslovují moji obchodní partneři, že potřebují nafotit krásné fotky pro své podnikání. Inu, proto jsem ten portál vlastně před 17 lety založil. Proto a také, že jsem velmi rád fotil.

Vytvořili jsme z portálu agenturu, která s modelkami a hosteskami z http://www.fashion-models.cz dělá akce pro úžasné akce CZECH FASHION WEEK, TOP MODEL OF THE YEAR, PLAYBOY, BMW a mnoho dalších.

A od roku 2018 se více začínáme věnovat focení pro naše obchodní partnery.

V roce 2020 jsem nasadil novou verzi propracovaného systému, postaveného na nejvyšší verzi PublicMC, upraveného pro mobilní zařízení, zabezpečeného ...

Pokud by na webu cokoliv nefungovalo, budu moc rád, když mi to hned nahlásíte a moji lidé se o to postarají. Nahlásit to můžete ZDE. Děkuji