Fashion Models

Fashion Models jsem založil v roce 2003 jako modelingový web, portál, kde se dívky přihlásí a pokud chtěly fotky, nafotil jsem je nebo zařídil nafocení. Ale byl pod jiným názvem, až v roce 2008 jsem ho přejmenoval na Fashion Models.

www.fashion-models.cz

S několika kamarády, kteří se podíleli na rozvoji portálu, jsme fotili po celé ČR, účastnili jsme se mnoho akcí a tak to šlo do roku 2012.

S Jirkou Morštadtem jsem se seznámil na mé akci roku 2007 , několik let jsme spolupracovali jako obchodní partneři. Vytvořil jsem mu web a později další a další, na všechny jeho akce, osobní web ..  Spravuji mu skoro všechny jeho weby. 

Později, v roce 2012 jsme se spojili, protože měl podobné zájmy a cíle. A od té chvíle jsme začali dělat společně akce, castingy...

Vytvořili jsme z portálu agenturu, která s modelkami a hosteskami z http://www.fashion-models.cz dělá akce pro úžasné akce CZECH FASHION WEEK, TOP MODEL OF THE YEAR, PLAYBOY, BMW a mnoho dalších.

A od roku 2018 se více začínáme věnovat focení pro naše obchodní partnery.

V roce 2020 jsem nasadil novou verzi propracovaného systému, postaveného na nejvyšší verzi PublicMC, upraveného pro mobilní zařízení, zabezpečeného ...

Pokud by na webu cokoliv nefungovalo, budu moc rád, když mi to hned nahlásíte a moji lidé se o to postarají.

Od ledna 2023 jsem již opět v ČR po 1,5 letech ve Francii a opět se vrháme do akcí, focení kampaní...

 

Děkuji všem a hlavně Jirkovi za dlouhodobou podporu :)

 

Roman Kunert