Projekty

HOTELMC.CZ

Vše jsem popsal v tom projektu :) www.hotelmc.cz

Fashion hodinky

Společně s Michalem Tvrdíkem, majitelem 4pm.cz a značek Anis a Nano Clear, jsme spustili tento eshop, který je přímo propojený s modelkami Fashion Models. Fotíme s nimi kampaně A-NIS a nosí je, fotí momentky .. 

Webové stránky neziskovkám - nejendetem.cz

Vytváříme moderní internetové stránky, portály i zpravodajské servery.

 

Fashion Models

HISTORIE AGENTURY:

Fashion Models jsem založil v roce 2003 jako modelingový web, portál, kde se dívky přihlásí a pokud chtěly fotky, nafotil jsem je nebo zařídil nafocení. Ale byl pod jiným názvem, až v roce 2008 jsem ho přejmenoval na Fashion Models.

Fashion Models Párty

Ve všem tom denním shonu jsme si řekli, že když tak krásně vyšly akce MISSPRESS i TOP MODEL OF THE YEAR, uděláme v Praze trošku jinou akci a tak vznikla párty, která dne 30.6. botel Racek v Podolí málem potopila :)

Svět notebooků

Tento projekt je snad nejstarší věcí co mám ještě z doby, kdy jsem tu zakládal www.asus.cz a na Vinici na Praze 10 jsem ho provozoval. Smluvně jsme testovali notebooky, ale začal jsem se věnovat spíše technologiím, SW, a vytvořil jsem s Maximem Krušinou a mojim týmem www.maxik.cz, a pak další a již jsem u toho zůstal, baví mě to.

ShopMC - internetové obchody na míru

Více se o tomto projektu dozvíte na stránkách www.shopmc.cz

 

PublicMC - Redakční systém pro webové stránky

 O tomto projektu si přečtete vše na oficiálních stránkách www.publicmc.cz 

Hradčanské náměstí jako nový přírůstek do rodiny PrazskeUlice.cz

Koncem roku 2014 jsme si s kolegou Petrem Šimčíkem říkali, že by bylo zajímavé k našim deníkům, které vydáváme, přidat i nový projekt, který bude opravdu krásný po designové stránce, bude postaven  na nejnovější technologii a podpoří všechny firmy, kteří mají na této ulici sídlo.

 

Víkendový relax

Jednou jsem procházel časopis a viděl jsem nápis přijďte si užít víkendový relax a šel na www.nic.cz, 2 dny seděl u noťasu, zaregistroval doménu, nasadil portál, zadal mojim lidem aby ho naplnili a přidal jsem ho mezi desítky dalších portálů.

Zpravodajství Praha 1

Praha 1 až 15 a dalších 45 měst po celé ČR.