Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

Projekty

Svět oděvů

Připravuji s několika partnery a módními návrháři spuštění eshopu s módou, spojeného i s fashion světem, i agenturou Fashion Models přímo. 

www.svet-odevu.cz

Skandinávské hodinky

Michal Tvrdík, majitel 4pm.cz se stal výhradním dovozcem několika značek, mimo jiné i KRONABY, které mě osobně velmi oslovili. 

www.skandinavske-hodinky.cz

Fashion Models

Fashion Models jsem založil v roce 2003 jako modelingový web, portál, kde se dívky přihlásili a kdo chtěl fotky, nafotil jsem nebo zařídil nafocení. Ale již byl pod jiným názvem, až v roce 2008 jsem ho přejmenoval na Fashion Models.

www.fashion-models.cz

Fashion Models Párty

Ve všem tom denním shonu jsme si řekli, že když tak krásně vyšly akce MISSPRESS i TOP MODEL OF THE YEAR, uděláme v Praze trošku jinou akci a tak vznikla párty, která dne 30.6. botel Racek v Podolí málem potopila :)

Svět notebooků

Tento projekt je snad nejstarší věcí co mám ještě z doby, kdy jsem tu zakládal www.asus.cz a na Vinici na Praze 10 jsem ho provozoval. Smluvně jsme testovali notebooky, ale začal jsem se věnovat spíše technologiím, SW, a vytvořil jsem s Maximem Krušinou a mojim týmem www.maxik.cz, a pak další a již jsem u toho zůstal, baví mě to.

ShopMC - internetové obchody na míru

Více se o tomto projektu dozvíte na stránkách www.shopmc.cz

 

PublicMC - Redakční systém pro webové stránky

 O tomto projektu si přečtete vše na oficiálních stránkách www.publicmc.cz 

aukcemc.cz

Aukční systém AukceMC je jako jediný systém provozován na jiné doméně, a to proto, že z pohledu SEO je to mnohem lepší. Zvolil jsem www.aukcni-systemy.cz a nyní vidím, že to byl dobrý nápad. Ale koupil jsem i www.aukcemc.cz a přesměroval. 

 

Hradčanské náměstí jako nový přírůstek do rodiny PrazskeUlice.cz

Koncem roku 2014 jsme si s kolegou Petrem Šimčíkem říkali, že by bylo zajímavé k našim deníkům, které vydáváme, přidat i nový projekt, který bude opravdu krásný po designové stránce, bude postaven  na nejnovější technologii a podpoří všechny firmy, kteří mají na této ulici sídlo.

 

Víkendový relax

Jednou jsem procházel časopis a viděl jsem nápis přijďte si užít víkendový relax a šel na www.nic.cz, 2 dny seděl u noťasu, zaregistroval doménu, nasadil portál, zadal mojim lidem aby ho naplnili a přidal jsem ho mezi desítky dalších portálů.

Zpravodajství Praha 1

Praha 1 až 15 a dalších 45 měst po celé ČR.