Fashion hodinky

Společně s Michalem Tvrdíkem, majitelem 4pm.cz a značek Anis a Nano Clear, jsme spustili tento eshop, který je přímo propojený s modelkami Fashion Models. Fotíme s nimi kampaně A-NIS a nosí je, fotí momentky .. 

www.fashion-hodinky.cz

Značka A-nis, její pilotní kolekce, je inspirována přírodou Skotské vysočiny.

Krajina vysokých hor, hlubokých vod, rozlehlých lesů, pastvin a vřešovišť, jeden z posledních nedotčených koutů přírody, bezesporu jedno z nejkrásnějších míst Evropy. Jedno z posledních míst, kde ještě můžete zažít opravdovou samotu a na vlastní kůži pocítit surovost a krutost vysokohorské přírody, tak často za nepříznivého počasí. Kraj, kde je, na rozdíl od jiných částí Skotska, velmi rozšířen původní gaelský (keltský) jazyk. Při pohledu do nekonečné a nedotčené krajiny máte pocit, že se čas zastavil a současné nyní je stejné jako a-nis kdysi dávno.

Růžová- Jak vzácný je okamžik, kdy se na obloze objeví červánky. Večerní i méně časté ranní, zalijí nebe barvami od světle růžové přes oranžovou až k červené. Zachytit jen jeden jediný moment, nyní si uchovat to kouzlo, které téměř okamžitě pomine.

Modrá- Barva hluboké vody. Nehybná jezerní hladina, v níž se zrcadlí pošmourné nebe před bouřkou a pod níž může být ukryto tajemství, které nemá být nikdy prozrazeno.

Zelená- Pohledem do zeleně prospíváme svému zraku. A je tolik odstínů, kolik je rostlin na světě. A tato zelená voní, voní jako jehličnatý les. Barva borovicového jehličí klidní a posiluje mysl.

Černá- Noc v přírodě je jiná, než ta městská, je černější. Neprostupná, pro někoho smutná, pro jiného uklidňující. Černá vlastně obsahuje všechny barvy a noc vlastně obsahuje okamžiky uplynulého dne.

Bílá- Stejně pomíjivá jako oblaka, jako sníh, jako čistota. Bílý den s beránky na obloze i na pastvě, den, který má nespočet okamžiků k zapamatování i těch které budou odneseny jako bílé chmýří z pampelišky.