Od mých 21, kdy jsem začal podnikat, se toho "trošičku" změnilo. Nejen vzhled, ale i "snad" zkušenosti. A jak se říká, muži zrají.

Letní Pohodlí a Francouzské Dobrodružství
Toto bylo ve Francii, kde jsem zhruba necelé dva roky žil na jihu u moře v Argeles-sur-Mer. Tady jsem se opravdu cítil jako ryba ve vodě, i když pokud neumíte francouzsky, dá se zde dělat jen velmi málo. Francie je země, kde lidé jsou hrdí na svůj jazyk, a prakticky nikdo nemluví anglicky ani německy. Přesto jsem si užíval atmosféru a kulturu tohoto místa. Miloval jsem ležérní životní styl u moře – tričko, šortky a pláž byly mým denním standardem. Jako designer jsem se potřeboval cítit pohodlně, což mi tato oblast dokonale umožňovala. Léto mi poskytovalo svobodu, kterou jsem jinde nezažil. Plážové promenády, kavárny s výhledem na moře a přátelská atmosféra byly ideálním prostředím pro práci i relaxaci.
více informací
Obrázek vpravo

Jsem muž s osobním a přátelským přístupem, a moje kariéra v IT a internetovém podnikání trvá již více než 30 let. Své bohaté zkušenosti a nadšení pro technologii, design a inovace rád sdílím s ostatními prostřednictvím různých projektů a iniciativ.

Kariéra a Profesní Zkušenosti Jako lektor umělé inteligence a zakladatel eShop Academy, pomáhám lidem rozvíjet jejich dovednosti a podnikatelské aktivity na internetu. Jsem známý svou schopností přinášet inovativní řešení a inspirovat ostatní k dosažení jejich cílů.

Také si uvědomuji důležitost pomoci potřebným. Proto jsem založil projekt Nejen Dětem, který poskytuje weby a služby neziskovým organizacím zdarma. Tímto způsobem podporuji organizace, které se věnují pomoci dětem, zvířatům, starým lidem a dalším potřebným skupinám.

Modelingová Agentura a Kreativní Projekty Společně s Jiřím Morštadtem jsem spolumajitelem modelingové agentury Fashion Models, která pomáhá ženám i mužům prosadit se v modelingu. Poskytujeme modelkám a modelům příležitosti a nástroje potřebné k úspěchu v této konkurenceschopné oblasti.estě k úspěchu.

Toto video například zachycuje natáčení akcí a modelek, kde lze dodat texty, nadpisy, různé bloky a pak lze video využít na marketingové účely.  jsme využili kombinaci vizuálních záběrů s texty a hudbou. Dnešní technologie umožňuje flexibilní kombinaci fotografií, videí a dalších prvků, což nám dovoluje vytvořit obsah na míru pro jakýkoli účel. Líbí?

Osobní Zájmy a Fotografie Kromě svých profesních aktivit jsem také vášnivým teoretikem kulturistiky a fotografem. Neustále se zdokonaluji ve svých dovednostech, aby dosáhl co nejlepších výsledků ve své tvorbě.

Jsem skutečně multifunkční osobností, a s odhodláním, vášní a neúnavnou prací věřím, že lze dosáhnout mnoha úspěchů a pomoci ostatním na cestě k úspěchu.